UAB "Vilniaus Dainava" - nuosavo nekilnojamojo turto nuoma juridiniams asmenims miesto centre                                  
           Lietuviško dizaino namai LOCALS.LT, pristatantys didžiausią vietos dizainerių asortimentą Lietuvoje, po savo stogu talpina tik preciziškai atrinktus, konceptualaus ir modernaus dizaino bei ypatingos kokybės prekės ženklus ir jų produktus.                                         
      UAB"Daivila"- įmonė, turinti aukštą mokumo reitingą, užsiimanti nuosavo nekilnojamojo turto nuoma juridiniams asmenims miesto centre
     „Mūsų šūkis – „Ekonomiška. Ekologiška. Prasminga!“. Taigi, „Mamų mugė“ – ne vien proga praktiškai ir patogiai apsipirkti. Mes esame kaip tarpininkai, kurie padeda dėvėtiems daiktams surasti naujus šeimininkus, taip pratęsiant jų gyvenimą. Visi mugės dalyviai – ir perkantys, ir pristatantys rūbelius į komisą – taip pat prisideda prie beprasmio vartojimo mažinimo“, – sakė „Mamų mugės“ sumanytoja ir organizatorė Jurga Barbora Jauniškienė.

 "Lotosų jūra" - pagrindinis renginio "Mamų mugė" organizatorius ir vykdytojas. MAMŲ MUGĖ – didžiausia Baltijos šalyse sezoninė , nuo šiol dešimties dienų vaikiškų (iki 14 m.) ir nėščiųjų prekių komiso ir labdaros mugė, kurioje už simbolinę kainą galite parduoti išaugtus ir nebenaudojamus vaikiškus rūbus bei daiktus ir įsigyti Jūsų vaikams tinkamų.

 Mokymų centras PRO yra jungtinis projektas VšĮ “Žinių kodas” bendradarbiaujant su kitomis mokymo organizacijomis. Teikiami kursai, seminarai, kūrybinės dirbtuvės, interaktyvios paskaitos administravimo, apskaitos ir finansų, personalo ir pardavimo vadybos, teisės, psichologijos ir įvairia kita tematika nuo 2010 m. Mokymus veda ilgametę profesinę patirtį turintys lektoriai.

      Ateik, išmok, žingsniuok ir pajusk judėjimo džiaugsmą!
Šiaurietiškas ėjimas – tai daugiau nei paprastas ėjimas. Išmokus taisyklingai naudoti šiaurietiško ėjimo lazdas ir žingsniuoti, įdarbinama iki 90 % kūno raumenų. Tai viena efektyviausių bei prieinamiausių fizinio aktyvumo, judėjimo ir sveikatos stiprinimo formų, puiki aktyvaus laisvalaikio leidimo ir bendravimo priemonė.         

  "Žmogaus širdis yra didi. Ji nerimsta, ji ieško. Ieško savo ribų, džiaugsmo, meilės, šviesos, laimės, išminties, Dievo ... O, kad ji žinotų, jog visa tai ji turi savyje. Tegul Mijalbos knygos padės Jūsų širdžiai atsiverti, nušvisti ir toje šviesoje išvysti save - beribę, besidžiaugiančią, mylinčią ir mylimą, laimingą, išmintingą ir dievišką"